Pērles – dziednieces

   Pērles – izcilas dziednieces. Tās samazina temperatūru, iekaisumus, izārstē no dzeltenās kaites, sieviešu slīmībām. Palīdz ekzēmas un diabēta gadījumā, novērš mēness slimības, epilepsiju, melanholiju. Valdniece Kleopatra ar pērļu pūdera palīdzību izvairījās no migrēnas. Mūsdienās Hollivudas zvaigznes lieto šo seno un dārgo līdzekli kā jaunības un skaistuma eliksīru. Pērļu pulvera porcija, kura tiek individuāli aprēķināta ar mājas ārstu, izšķīdina ūdens glāzē un lieto iekšķēji. Mūsdienas pētnieki pilnīgi piekrit leģendai par to, ka no šī avota jebkurš izstaros pērļu mirdzumu. Tāpēc pērles ir pirmajā rindā starp enerģijas piegādātājiem un pēc šūnu jaunības. Pērļu proteīna sastāvā ir vairāk par 20 aminoskābēm – svarīgākajiem elementiem vienlaicīgi gan matiem, gan ādai. Tie darbojas līdzīgi dabiskajam faktoram, tāpēc tie brīnišķīgi mitrina un atjauno ādu. Turklāt, pērles ir spējīgas paaugstināt „degvielu” izstrādi šūnām – adenozintrifosfātu (ATF), kurš mūsu organismā darbojas kā universāls akumulators, kā arī enerģijas piegādātājs. Tas nozīmē, ka šūnas iegūst vairāk enerģijas un tadā veidā saglabā ādas jaunību.
   Senajās medicīnas un kosmetoloģijas grāmatās pērļu pulveris – nepieciešams ingridients, kas „atbild” par jaunības atgriešanos. Mūsdienās vairākas kosmētikas kompānijas pieliek klāt ķermeņa un sejas krēma sastāvā mīkstinošo un piešķirošo mirdzumu pērļu ekstraktu. Pirms pieņemt lēmumu par ārstēšanos ar tādu naturālo, bet ļoti iedarbīgo līdzekli, kā pērles, pakonsultējieties ar ārstu.
   Pērles – uzticības un īstas mīlestības talismans, kas dod to īpašniekam daudz dzīves prieka. Tās padara karstgalvjus mierīgākus, atņem no apvainotājiem augstprātību, lepnumu un godkārību, visādā ziņā aizstāvot savu īpašnieku. Pērles ļoti ātri pierod pie cilvēka, bet ar lielu negribu kalpo citam, ja tās dāvināt otrkārt. Tās nosargā savu īpašnieci no ļaunuma, naida un nodevības. Jūras ceļojumos pērlēm rūp, lai tie paietu mierīgi, un tās prot izveidot dialogu ar jūras stihiju un tās iemītniekiem, ja pērles iemet ūdenī.
Powered By OpenCart.
SIA “Pearls” © 2023