Koko Šanele uzskatīja, ka baltās pērles ideāli piestāv viņas slavenajai melnajai kleitai, elegantajai žaketei vai melnajam džemperim. Tieši pateicoties Koko Šanelei, pērles kļuva par tik populāriem rotājumiem, kas ļauj piešķirt savam tēlam romantiskumu, izsmalcinātību un greznumu.
 
Stilisti dod rekomendācijas, kā pareizi izvelēties pērļu kaklarotu.Pastāv noteikta pērļu kaklarotu klasifikācija, atkarībā no tā garuma:
 
 
Kaklarota «Collar» /Kollars/
Šī kalarota cieši aptver kaklu. Šī greznā kaklarota Viktorijas stilā parasti ir 30-35 cm gara (12” -14”) un sastāv no diviem vai trim diegiem. Ideāli piestāv kleitām ar V-veida izgriezumu un kleitām ar atklātiem pleciem.Kaklarota «Collar» (īpaši no sīkām zīlītēm) tiek rekomendēta jaunām sievietēm ar gludu un maigu ādu. Tā īpaši der slaida un gara kakla īpašniecēm.
 
 
 
Kaklarota «Choker» /Čokers/
Šī klasiskā kaklarota ir izveidota ar vienu diegu un tā parasti ir 35-40 cm gara (14” -16”), aptver kaklu praktiski no paša pamata. Šī kaklarota ir veiksmīga izvēle svinīgiem banketiem, ikdienu nesāšanai un modernām ballītēm.
 
 
 
 
Kaklarota «Princess» /Princese/
Šī ir vairāk universāla kaklarota. Tradicionāls garums – no 40 līdz 50 cm (16” -20”). Šai kaklarotai labi izskatās piekari un kuloni, kurus ir moderni nēsāt kopā ar krellēm. Kaklarota «Princess» ideāli piestāv, ja ir nepieciešams likt akcentu uz kaklarotu. Vizuāli kaklarota tiek pagarināta, ja tā ir novietota 5 cm zemāk par atslēgas kaulu.
 
 
 
Kaklarota «Matinee» /Matine/
Šī kaklarota vislabāk piestāv brīvam vai lietišķam apģērbu stilam. Garums - 50-66 сm (20” -26”).
 
 
 
 
 
Kaklarota „Opera” /Opera/
Šīs rotas garums tiek uzskaitīts par karaļa kaklarotas garumu - 70-90 cm (28”-36”). To var nēsāt uz viena diega, kā arī izveidot divās rindās kā dubulto „Choker”. Kalarota „Opera” brīnišķīgi tiek saskaņota ar jebkuru apģērbu stilu, uzsverot sievišķību un izsmalcinātību.
 
 
 
 
Kaklarota „Rope” /Roup/
Elegantā un jūtekliskā kaklarota „Rope” vienmēr ir bijusi par galveno Koko Šaneles kolekciju favorītu. Šī tipa kaklarota ir vairāk par 100 cm gara (38” un vairāk).
 
 
 
 
Šī pamācība palīdzēs Jums izprast jēdzienus, kuri tiek lietoti pērļu izstrādājumu aprakstā un pareizi izvēlēties kaklarotas garumu, kurš Jums ir nepieciešams! Sekmīgu izvēli!
 
Powered By OpenCart.
SIA “Pearls” © 2023