Pasūtījuma noformēšana/pasūtījuma atcelšana

Kā pasūtīt preci?
 
Veidi:
1. Jūs varat noformēt pasūtījumu tieši internetveikalā. Nospiediet pogu Doties uz iepirkumu grozu pie Jūsu izvēlētas preces.
2. Jūs varat pasūtīt preci pa e-pastu info@lilypearls.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , norādot izvēlēto preču nosaukumus un daudzumu.
3. Jūs varat noformēt pasūtījumu pa tālruni: +(371) 28441886, +371 22522382 no pirmdienas līdz piektdienai, tikai darba dienās, no plkst. 10.00 līdz 17.00.
Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs sazināsimies ar Jums pa norādīto e-pastu vai pa tālruni.
 
Pasūtījuma noformēšana.
 1. Jaunais klients – Reģistrācija
 2. Izvēlieties preci – Izvēlieties nodaļu (piemēram, Rotājumi no pērlēm), izvelieties gruppu (piemēram, Komplekti), izstrādājumu sarakstā izvēlieties Jums iepatikušo preci un uzspiediet uz attēla. Zem palielināta attēla ir sikāka informācija par šo izstrādājumu.
 3. Grozs – Uzspiediet Pievienot grozā.
  1. Lai noņemtu preci no groza, atzīmējiet to ar ķeksīti un uzspiediet pogu – Atjaunot Grozu.
  2. Lai izmainītu preces daudzumu, uztaisiet korekcijas laukā Daudzums un uzspiediet pogu – Atjaunot Grozu.
  3. Ja vēlaties pasūtīt tikai šo izstrādājumu, pārbaudiet preces modeli, daudzumu un cenu, pēc tam uzspiedet pogu – Noformēt pasūtījumu.
  4. Ja vēlaties turpināt pasūtījumu, uzspiediet pogu – Turpināt.
 4. Pasūtījuma forma
  1. Ja Jūs vēl neēsat piereģistrēti, uztaisiet reģistrāciju, uzspiežot – Logins un aizpildiet visus piedāvātus laukus šajā sadaļā (ja Jūs esat āgrāk piereģistrējušies, sākumā ienāciet ar savu paroli). Uztaisot uzskaites pierakstu, Jūs varēsiet iepirkties ātrāk un arī izsekot līdzi pasūtījumiem, kuri tika veikti āgrāk. 
  2. Informācijā par pasūtījumu Jūs varēsiet nomainīt piegādes adresi, ja vēlaties piegādāt pasūtījumu uz kādu citu adresi. Izvēlējieties piegādes un samaksas veidu, un, ja ir nepieciešams, pievienojiet Jūsu pasūtījumam komentāru. Uzspiediet – Tālāk.
  3. Informācija par Jūsu pasutījuma statusu – saņemts, sagatavots, izsūtīts uzreiz tiks nosūtīta uz Jusu e-pastu. Turklāt, Jūs varēsiet vienmēr izsekot līdzi Jūsu pasūtījuma satusam sadaļā Mans konts.
  4. Kopā ar vēstuli par Jūsu pasūtījuma gatavību, Jūs saņemsiet instrukcijas par samaksu. Samaksa var tikt veikta ar skaidru naudu (ja Jūs saņemsiet pasūtījumu mūsu ofisā) vai ar parskaitīšanu caur mūsu banku.
*    Ja vēlaties uztaisīt dāvanu, varat norādīt kā pasūtījuma saņēmēju citu cilvēku.
*    Ja Jūs norādījāt nepareizo vai nedarbojošo e-pasta adresi, mēs nevarēsim apstrādāt Jūsu pasūtījumu.
*    Mēs regulāri pārbaudām kataloga izstrādājumu esību pie mums noliktavā. Izmaiņu gadījumā mēs Jūs informēsim un sniegsim iespēju apstiprināt vai atcelt pasūtījumu.
*    Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no plkst. 9:30 līdz 17:00.
*   Cena uz visiem izstrādajumiem tika norādīta kā galējā cena. Papildus rēķina summā tiks pieliktas klāt tikai piegādes izmaksas uz Jūsu norādīto adresi.
 
Pasūtījuma atcelšana.
 
1. Jebkurā brīdī pirms samaksas Jūs varat atcelt pasūtījumu, atsūtot mums īsziņu vai piezvanot (informācija sadaļā Kontakti).
2. Pasūtītie, bet neapmaksātie izstrādājumi tiek rezervēti maksimums 3 dienu laikā. Ja samaksa netika saņemta 3 dienu lakā, pasūtījums tiek anulēts.
3. Nepasūtiet preci, ja neesat pārliecināti. Jūsu pasūtītas preces tiek rezervētas un nevar būt pārdotas, kamēr Jūsu pasūtījums netiek atcelts!
 
Ar cieņu,
"Lily Pearls"

 

Powered By OpenCart.
SIA “Pearls” © 2023